Praha.cz

 
Nacházíte se: Reklama
Reklama a obchodní spolupráce

Reklama na PRAHA.cz = reklama na dobré adrese!BANNER A TEXTOVÁ REKLAMA:

Inzerce na webu Praha.cz umožňuje různé formáty a možnosti prezentace. V rámci velikostí reklamní plochy (viz níže) jsme schopni umístit Vaši reklamu ve formě banneru nebo textové reklamy.


Možnosti inzerce jsou v následujících velikostech:

Leaderboard: 728 x 90 px, Vertical Banner: 120 x 240 px, Skycraper: 120 x 600 px, Square: 250 x 250 px, Square button: 125 x 125 px, případně může být velikost upravena v rámci možností webu. Umístění se rozlišuje na inzerci ve vybraných speciálních sekcích a inzerci na celém webu mimo speciálních sekcí (viz ceník).


INZERCE V KATEGORII:

V rámci hlavního menu je v každé sekci několik kategorií (submenu každé sekce). Nabízíme Vám možnost inzerce v těchto kategoriích. Pokud byste měli zájem, napište na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a domluvíme individuální podmínky.


PR ČLÁNKY:

Vaše prezentace může být umístěna i do redakční části webu Zprávy jako PR článek. Po publikování je článek také zobrazen na homepage ve feedu Aktuální dění v Praze. Můžete u nás publikovat dvě verze článků. Klasický PR článek, který musí mít atributy PR sdělení. Tento článek bude zařazen do adekvátní kategorie a pod ním budou moci čtenáři diskutovat v nemoderované diskuzi pomocí svého Facebook účtu. Uveřejnit také můžete business zprávu, firemní článek, tiskovou zprávu apod. ve speciální sekci Business články, pod nimiž je diskuze zakázána.
Povinné parametry u obou verzí: počty znaků (včetně mezer) - nadpis: maximálně 60 znaků, perex 250 – 350 znaků, text 1800 – 3600 znaků, hlavní ilustrační obrázek nutný, možnost i dalších obrázků v textu článku, maximálně 3 odkazy.


ZÁPIS DO KATALOGU FIREM:

Svoji společnost a její služby můžete zapsat i do katalogu pražských firem. V základní zápisu je nutné zadat název firmy, adresu a emailový kontakt. Možnosti rozšíření jsou: přidat webovou stránku, přidat popis, přidat logo a vložit firmu do více kategorií.


Nabízíme Vám i možnost zápisu Professional, který obsahuje maximální rozšíření za výhodnou cenu.


Reklamní možnosti na webu Praha.cz ve formátu .pdf ke stažení ZDE.

Ceník reklamy na webu Praha.cz ve formátu .pdf ke stažení ZDE.


Máte-li zájem o inzerci, kontaktuje nás, prosím, buď pomocí kontaktního formuláře na našich stránkách nebo přímo na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .


  • Ceník reklamy na www.PRAHA.cz je platný od 1.1. 2015 a nezahrnuje zákonnou DPH.
  • Doba minimálního smluvního úvazku je jeden měsíc.
  • Při objednávce více služeb najednou nebo při objednávce jedné služby na delší časový úsek je možná individuální sleva.
  • Změna bez předchozího upozornění vyhrazena.


 

DOPORUČUJEME

Fotografie Prahy - Galerie nejkrásnějších míst a zákoutí Prahy. | Kam v Praze - Načerpejte inspiraci v turistickém průvodci Prahou.